• Głosujmy w konkursie Pho3nix Active School na SP Nr 2 w Olecku

          • Głosowanie publiczności w konkursie Pho3nix Active School właśnie ruszyło. Głos można oddać na stronie Pho3nix Kids:

            https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/?video-id=5706

            • Aby głos był ważny należy kliknąć w link potwierdzający, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.
            • Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos.
            • Aby łatwo znaleźć swój film, skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę szkoły.
            • Gramy fair play! Wszystkie głosy są weryfikowane.
            • Zbierajcie siły, zwerbujcie do głosowania przyjaciół, rodzinę, kolegów, sąsiadów!  Każdy głos się liczy! 

            Głosowanie trwa do 24 maja 23:59

             

            Ariel Tusznio

          • XXIII edycja o Puchar Tymbarku

          • W czwartek 18 maja na stadionie głównym w Iławie rozegrane zostały Finały Województwa w  piłce nożnej o Puchar Tymbarku. Nasza szkoła  brała udział w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 8 i do lat 10. Poziom rywalizacji już na tym etapie był bardzo wysoki czego wynikiem było nie awansowanie do dalszej części turnieju naszych zespołów. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze na tle mocnych przeciwników z o wiele większych miast niż nasze. Nasza szkoła wystartowała  pierwszy raz w tych prestiżowych rozgrywkach. 
            W turnieju uczestniczyło aż 35 szkół w dwóch kategoriach wiekowych.

            Wyniki naszej drużyny (u8):
            1 mecz : SP 2 Olecko- SP 18 Olsztyn "Mamy Talenty"  1:6
            2 mecz: SP 2 Olecko- SP 1 Nidzica  1:7 
            3 mecz: SP 2 Olecko - SP 1 Ruciane Nida   1:2 

            Wyniki naszej drużyny (u10): 
            1 mecz : SP 2 Olecko- SP 3 Giżycko 2:4 
            2 mecz: SP 2 Olecko- SP 4 Kętrzyn 0:12  


            Nasza drużyna wystąpiła w składzie (u8): Oktawian Błaszak, Franciszek Galiński, Marcel Senkowski, Maciej Jaworowski, Jakub Witanowski, Maciej Kaszuba, Wiktor Murawski, Dominik Wolf, Jan Pęcak. 

            Nasza drużyna wystąpiła w składzie (u10): Sebastian Randzio, Hubert Klimowicz, Artur Majewski, Natan Turowicz, Alan Zarzycki, Dawid Giełazis, Jakub Nowoć, Iwo Masianis i Aleksander Pęcak. 


            Ariel Tusznio

          • XVI Olimpiada Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego

          • W sobotę, 2️7 maja Stadion MOSiR Olecko opanują najmłodsi miłośnicy sportu. Tego dnia odbędzie się już XVI Olimpiada Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego  👧👦 Początek o godz. 12.00
            Do udziału w sportowym święcie dzieci zapraszamy milusińskich urodzonych w latach 2013-2020
            Kategorie wiekowe;
            🔴 dzieci 3-letnie (rocznik 2020)
            🟠 dzieci 4-letnie (rocznik 2019)
            🟡 dzieci 5-letnie (rocznik 2018)
            🟢 dzieci 6-letnie (rocznik 2017)
            🔵 dzieci w wieku 7 i 8 lat (roczniki 2015-2016)
            🟣 dzieci w wieku 9 i 10 lat (roczniki 2013 i 2014)
            W każdej kategorii wiekowej przeprowadzimy 3️ konkurencje 
            Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów na poszczególnych stanowiskach u sędziego 

            Regulamin i szczegóły: XVI Olimpiada Milusińskich 
            Dodatkowo, podczas zmagań swoje działania skierowane do dzieci będą prowadzić Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olecku oraz Komenda Powiatowa Policji w Olecku. Będzie to świetna okazja m.in. do zapoznania się z policyjnymi technikami śledczymi czy spróbowania swoich sił przy hydronetce. Ale to nie wszystko! Mamy dla Was jeszcze jedną rewelacyjną wiadomość: tuż po zakończeniu wszystkich konkurencji odbędzie się Festiwal Dmuchańców .

             

            Żródło: https://www.facebook.com/MOSiROlecko

          • Dzień Otwarty w „Dwójce”

          • 17 maja o godzinie 16:30 naszą szkołę odwiedzili szczególni goście, czyli dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Zwiedzały pomieszczenia szkolne i brały udział w przygotowanych na ten dzień atrakcjach. A było ich dużo, m.in.: zajęcia z robotyki, malowanie solą, kreatywne malowanie na folii, tworzenie słoiczków relaksacyjnych, zabawy ruchowe przy muzyce, ćwiczenia logopedyczne , sensoryczne uczenie się matematyki, projektowanie koszulki, mierzenie ciśnienia czytelniczego, zajęcia w sali terapii sensorycznej, sprawnościowy tor przeszkód, szachy plenerowe.
            Dzieci chętnie brały udział we wszystkich zajęciach. Po wykonaniu zadań mogły wzmocnić nadwątlone siły owocowym poczęstunkiem. Uśmiechnięte buzie milusińskich pozwalają zaliczyć to popołudnie do udanych. Zapraszamy za rok.
                            

            Elżbieta Josiewicz

             

          • Akcja "Cała Polska maluje Giga Laurkę dla Strażników lasów".

          • U czniowie klasy 1a stworzyli laurki dla strażaków, a tym samym wzięli udział w akcji "Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla Strażników lasów".Celem tej inicjatywy było edukowanie młodego pokolenia na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami. Z zaangażowaniem przygotowane laurki trafiły w ręce oleckich strażaków. Dzieci osobiście złożyły strażakom płynące z serca życzenia z okazji ich święta, które obchodzone jest 4 maja i podziękowały za ich ofiarną pracę, w której często narażają swoje bezpieczeństwo, a nawet poświęcają swoje życie dla ratowania innych ludzi.

            Iwona Truchan

          • "Dziedzictwo piśmienne na Mazurach" - wykład  prof. dr hab. Zbigniewa Chojnowskiego

          • Dziś, 16.05.2023r. mieliśmy zaszczyt wysłuchać wykładu  prof. dr hab. Zbigniewa Chojnowskiego pt."Dziedzictwo piśmienne na Mazurach". Pan profesor to: poeta, prozaik, historyk literatury i krytyk literacki.Zajmuje się m.in. historią poezji polskiej XX i XXI w., literaturą Warmii i Mazur XIX, XX i XXI w., nowym regionalizmem. Jest profesorem nauk humanistycznych zatrudnionym w Instytucie Literaturoznawstwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, którym kieruje. Przewodniczy Radzie Naukowej Dyscypliny Literaturoznawstwo. Bada literaturę XX i XXI wieku. Koncentruje się na zagadnieniach poezji, ideach poezji, problemach tożsamościowych, literaturze PRL-u i emigracyjnej, wyobraźni religijnej, geopoetyce, nowym regionalizmie. Analizuje piśmiennictwo mazurskie XIX stulecia pod względem tematyczno-językowym oraz kulturowym. Publikuje m.in. w: "Archiwum Emigracji", "Napisie", "Ruchu Literackim", "Sztuce Edycji", "Wieku XIX", "Pracach Literaturoznawczych". Uprawia krytykę literacką, współpracując z redakcjami "Nowych Książek", "Toposu", "Twórczości", "Borussii", "Akcentu", "Nowego Napisu" i "Forum Akademickiego".

          • „W mętach odmętów Hańczy / czart mój talent wyniańczył”

          • 17 maja 2023 roku w PCWE/ Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej w Olecku odbyło się spotkanie wspomnieniowe poświęcone  Wacławowi Klejmontowi „W mętach odmętów Hańczy / czart mój talent wyniańczył”. To cykliczne przedsięwzięcie jest organizowane od dziesięciu lat wspólnie z Powiatowym Centrum Wspierania Edukacji / Powiatową Biblioteką Pedagogiczną w Olecku. Ma ono na celu pamięć i propagowanie spuścizny postaci szczególnie zasłużonej dla naszego miasta i regionu.
                      Wacław Klejmont to autor m.in.  fraszek, epigramów, limeryków, felietonów, recenzji, które ukazały się w wydawnictwach zwartych oraz czasopismach regionalnych i ogólnopolskich. Był współorganizatorem grupy poetyckiej Legary, konkursu recytatorskiego Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny, ogólnopolskiego konkursu literackiego Oleckie Czerwce Poetyckie. Jego bogata twórczość stała się tematem prac licencjackich i inspiracją do spotkań literacko-muzycznych w opracowaniu i wykonaniu dr Tomasza Żurawlewa, absolwenta naszej szkoły. Warto przypominać jego twórczość i postać nie tylko z powodu przypadającej 13 maja rocznicy śmierci, gdyż  Jego utwory mają charakter ponadczasowy, uniwersalny. Jest to ważne  dla dziedzictwa naszego miasta i regionu. Tym bardziej, że był lokalnym patriotą, dbał o kulturę języka, wychowanie i edukację. Czytane w trakcie spotkania „Przyszczypki” są tego doskonałym przykładem. Dziękujemy łącznikom bibliotecznym: Saszy, Marcjannie, Stanisławowi i Alicji za piękne czytanie a Marysi za śpiew.Spotkanie uświetniła swoim wykonaniem - ważną dla Wacława - poezją śpiewaną, wychowanka – Elżbieta Gałaszewska  przy akompaniamencie Piotra Stanka.
                          Naszym obowiązkiem jest troska o dorobek i pamięć o ludziach, którzy przyczynili się do rozwoju kultury wyższej naszej Małej Ojczyzny – co czynimy.


                                                                                                                 Dorota Włodarska

          • Z wizytą w stolicy


          • Poznanie ciekawych zabytków Starego Miasta,
            ✅aktywny wypoczynek 
            ✅zabawa 

            to cele, które zrealizowaliśmy podczas wycieczki do Warszawy zaplanowanej na 11 maja br. Tym razem w wyjeździe wzięli udział uczniowie klasy 3b, 5a oraz 5b z wychowawcami; Agnieszką Kowalewską, Małgorzatą Harasim, Justyna Jeżewska.
            Pierwszym punktem było zwiedzanie wybranych miejsc stołecznej Starówki. 
            Pani przewodnik zajmująco opowiadała o historii Kolumny Zygmunta i o znaczeniu Pomnika Małego Powstańca.
            Poznaliśmy również kilka mniej znanych legend warszawskich. Należy do nich m. in. opowieść o kamiennym niedźwiedziu znajdującym się przed kościołem Jezuitów przy ul. Świętojańskiej, legenda o perłach Barbary Radziwiłłówny i o cudownym krucyfiksie z archikatedry św. Jana Chrzciciela.Po spacerze ulicami warszawskiej Starówki przyszedł czas na zabawę. Najpierw odwiedziliśmy Muzeum Świat Iluzji. Jest to interaktywna przestrzeń pełna pozorów i złudzeń, która nie tylko umożliwia obserwację iluzorycznych obrazów, ale też angażuje zwiedzającego w taki sposób, by sam stał się częścią niezwykłej scenerii.Najwięcej czasu uczniowie spędzili w Centrum Nauki Kopernik, większość z nich była tu po raz pierwszy. Na otwartej przestrzeni dwóch pięter obiektu uczniowie bawili się i eksperymentowali przy blisko dwustu stacjach doświadczalnych. Mogli w ten sposób obserwować zjawiska naturalne, przekonać się, jak nasze zmysły  i umiejętności pozwalają odbierać świat i przetestować swoje możliwości np. wrażliwość  na światło czy postrzeganie kolorów. Wyjątkowe zainteresowanie uczniów wzbudził zaawansowany robot humanoidalny, który ma postać... Mikołaja Kopernika. Jest to przykład wykorzystania sztucznej inteligencji – robot potrafi rozmawiać i radzi sobie z najtrudniejszymi pytaniami.
             Centrum Nauki Kopernik to wyjątkowe miejsce, które z pewnością wielu uczniów odwiedzi za jakiś czas ponownie. Był to ostatni punkt wycieczki, potem zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

             Justyna Jeżewska

            Żródło: https://www.facebook.com/SPdwojka

          • XXXII Konkurs Kangur Matematyczny

          • Kangur Matematyczny  >>> plik PDF

            W dniu 16 marca 2023r o godzinie 9.00 odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku XXXII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny". Konkurs miał charakter jednorazowego testu.  Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. Uczniowie naszej szkoły brali udział w 4 kategoriach wiekowych.
            Żaczek-18 uczniów-Test konkursowy w kategorii "Żaczek" zawierał 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). 
            Maluch-16 uczniów-Test konkursowy w kategorii "Maluch" zawierał 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów).
            Beniamin-8 uczniów- Test konkursowy w kategorii Beniamin zawierał 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. 
            Kadet-7 uczniów- Test konkursowy w kategorii Kadet zawierał 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. 
            Do każdego zadania dołączonych było 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.
            Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
            Wyniki dla kategorii: 
            Żaczek-klasa 2 szkoły podstawowej-maksymalnie można uzyskać 105 punktów-laureat ≥ 100,00 pkt • bardzo dobry ≥ 84,00 pkt • wyróżniony ≥ 69,75 pkt:
            BAJKOWSKA ALICJA -81,00 -wyróżniona
            DOMURADZKI DOMINIK- 55,00
            MASALSKA LENA -48,00
            NIEWULIS ZUZANNA -41,75
            SZOCIŃSKI JULIAN -38,25
            ŁOPACZ ZUZANNA -35,25
            MURAWSKI WIKTOR -34,25
            JANKOWSKI KAJETAN -32,50
            BUĆWINSKA MAJA- 30,00
            DRAŻBA MARIA -26,50
            SUCHOCKA MATYLDA -25,75
            SIENICA MARCELINA -23,50
            PISZCZEK AMELIA -20,25
            MASIANIS LEON- 19,75
            JAWOROWSKI MACIEJ -19,50
            KASZUBA MACIEJ -16,50
            PĘCAK JAN- 15,00
            WITANOWSKI JAKUB -14,50
            Wyniki dla kategorii: Maluch-klasa 3 szkoły podstawowej-maksymalnie można uzyskać 120 punktów-laureat ≥ 111,00 pkt • bardzo dobry ≥ 100,00 pkt • wyróżniony ≥ 70,50 pkt

            SZOCIŃSKI JAKUB -59,75
            MOROZ FILIP -57,50
            MASIANIS IWO -57,25
            PIEKIELNIAK WOJCIECH -47,50
            MICHALUK JAN -45,50
            PĘCAK ALEKSANDER -45,00
            POPŁAWSKI FRANCISZEK -39,00
            RANDZIO SEBASTIAN- 37,75
            JANKOWSKA KAJA -23,50
            Wyniki dla kategorii: Maluch-klasa 4 szkoły podstawowej-
            maksymalnie można uzyskać 120 punktów-laureat ≥ 116,00 pkt • bardzo dobry ≥ 103,00 pkt • wyróżniony ≥ 80,00 pkt

            HATALSKA ALICJA -79,00
            FERENC ALEKSANDER -47,50
            MARKOWSKI BRAJAN -47,50
            NEHRING KORNELIA -46,50
            GOŚCICKI HUBERT- 40,00
            BOROWSKI FABIAN -38,00
            POPKO ALICJA -32,00
            Wyniki dla kategorii: Beniamin-klasa 5 szkoły podstawowej
            maksymalnie można uzyskać 150 punktów-laureat ≥ 140,00 pkt • bardzo dobry ≥ 111,00 pkt • wyróżniony ≥ 83,00 pkt

            OSOCHOCKA MARIA 84,00 --wyróżniona
            Wyniki dla kategorii: Beniamin-klasa 6 szkoły podstawowej
            maksymalnie można uzyskać 150 punktów-laureat ≥ 144,00 pkt • bardzo dobry ≥ 120,00 pkt • wyróżniony ≥ 97,00 pkt

            GOŚCICKI JAN -77,50
            CZARNIECKI WIKTOR -75,25
            ZIELIŃSKI PIOTR -66,75
            GAWORSKI MATEUSZ -61,50
            IBER ANTONI -51,50
            MIKIELSKA MARTYNA -51,25
            POPKO ZBIGNIEW -51,25
            Wyniki dla kategorii: Kadet-klasa 7 szkoły podstawowej-
            maksymalnie można uzyskać 150 punktów-laureat ≥ 128,00 pkt • bardzo dobry ≥ 101,00 pkt • wyróżniony ≥ 75,00 pkt

            KIRSZLING JAN -69,25
            BORKOWSKI SEBASTIAN -38,50
            Wyniki dla kategorii: Kadet-klasa 8 szkoły podstawowej-
            maksymalnie można uzyskać 150 punktów-laureat ≥ 137,00 pkt • bardzo dobry ≥ 108,00 pkt • wyróżniony ≥ 80,00 pkt

            DRAGUN ALEX -72,00
            JERUĆ BARTOSZ -69,25
            MICHALUK MIŁOSZ- 55,75
            SKROCKI MAREK -50,50 


                                                                  Paweł Karandziej

          • Mistrzostw Województwa W– M SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

          • 12 maja 2023r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 w Olecku rozegrane zostały mecze w ramach Mistrzostw Województwa W– M SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały uczennice z klas sportowych 4a i 5a, ale również 5b i 7a. Rywalki okazały się mocniejsze, dziewczęta po zaciętej walce ostatecznie zajęły IIII miejsce. Zawodniczki udekorowane zostały indywidualnymi medalami, a szkoła otrzymała dyplom i puchar na pamiątkę zmagań sportowych. Gratulacje!

            Alina Kalinowska

          • Profilaktyka wad postawy pn. „Lekki tornister”

          • W ramach działań profilaktycznych w dniu dzisiejszym, tj. 12 maja 2023r.,  uczniowie klas I – III spotkali się z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olecku, Pań Emilii Naruszewicz, Elżbiety Krzykwy oraz .Alli Surzhok.
            Rozmawiali o sposobie pakowania plecaka, aby niepotrzebnie nie obciążać pleców oraz kręgosłupa.  Celem działania był wzrost świadomości i wiedzy dziecka o konsekwencjach noszenia ciężkiego plecaka. Największym zainteresowaniem cieszyło się ważenie tornistrów.
            Zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące właściwego wyboru tornistra lub plecaka
            *nie powinien ważyć więcej niż 10–15% masy ciała ucznia;
            *pusty plecak powinien ważyć nie więcej niż 1 kg. 
            *powinien posiadać usztywnioną ściankę przylegającą do pleców;
            *jego ciężar powinien być rozłożony równomiernie;
            *cięższe rzeczy powinny być umieszczone na dnie, a lżejsze wyżej;
            *powinien mieć równe, szerokie szelki;
            *wielkość powinna być dobrana do wzrostu dziecka.
            *nie powinien być szerszy niż ramiona i tułów.
            *dolna krawędź powinna znaleźć się na wysokości odcinka lędźwiowego pleców dziecka, natomiast górna krawędź na wysokości ramion.
            *ornister należy nosić na obu ramionach i ważne jest, aby:
            *długość szelek umożliwiała swobodne wkładanie i zdejmowanie, jednocześnie zapewniając jak najlepsze przyleganie tornistra do pleców, 
            *wsparciem w równomiernym rozłożeniu ciężaru będzie też dodatkowy pasek piersiowy

            Iwona Narkiewicz - Bielska

          • Wizyta duszpasterska Jego Ekscelencji Księdza Biskupa dr Dariusza Zalewskiego Biskupa Pomocniczego Diecezji Ełckiej

          •  Z okazji wizytacji kanonicznej Parafii pw. NMP Królowej Polski w Olecku, dnia 08.05.2023 r. społeczność naszej szkoły gościła Jego Ekscelencję Księdza Biskupa dr Dariusza Zalewskiego. Spotkanie rozpoczęło się od powitania Gościa przez Panią Wicedyrektor. Później głos zabrał Ks. Prałat Lech Janowicz a następnie JE Ks. Bp Dariusz Zalewski.

              Ksiądz Biskup w bardzo serdeczny sposób rozmawiał z dziećmi, pytał o ulubione przedmioty i plany na przyszłość, wspominał swój czas nauki w szkole. Kończąc, podziękował nauczycielom za kształtowanie pozytywnych postaw i życzył, aby nadal podejmowali trud wychowania młodego pokolenia. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem uczniów, wręczeniem kwiatów i upominku.  

              Ksiądz Biskup wyraził wdzięczność za serdeczne przyjęcie, udzielił pasterskiego błogosławieństwa wspólnocie szkolnej i udał się na spotkanie z nauczycielami oraz słodki poczęstunek.

              Z wdzięcznością i sentymentem będziemy wspominać tę wizytę duszpasterską...

            Iwona Nowak

          • Wycieczka do Panetarium

          • 20 kwietnia uczniowie klasy pierwszej B  i  klasy drugiej A odwiedzili Olsztyn.  Wraz z wychowawczyniami Katarzyną Werstak  i  Ewą Kosińską w olsztyńskim Planetarium dzieci obejrzały program pt. „Ziemia w Układzie Słonecznym”. Z dumą trzeba powiedzieć, że uczniowie znali odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącą zajęcia. Znały nazwy planet, ich kolejność w Układzie Słonecznym, a nawet cechy pokazywanych na „niebie” ciał niebieskich. Sam pokaz wywołał zachwyt. Dzieci reagowały bardzo żywiołowo, kiedy odbywały symulowaną wycieczkę w kosmosie. 
            Wyjazd i zajęcia wiążą się z programem „Szkoła wierna dziedzictwu”  i wpisują się w rok kopernikański, który obchodzimy  w związku z pięćset pięćdziesiątą rocznicą urodzin polskiego astronoma i naszego patrona. 
            Dla wielu dzieci to pierwszy taki szkolny wyjazd, jednak wróciły zadowolone i zaopatrzone w pamiątki z Planetarium. Wspomnieniom i rozmowom na temat wycieczki nie było końca. Wspaniałe doznania, przeżycia, mnóstwo wiedzy podanej w wyjątkowy sposób: nie w szkolnej ławce, ale w niesamowitej atmosferze podróży kosmicznej.

            Katarzyna Werstak

          • Konkurs plastyczny "Zdrowe Olecko"

          • Formularz zgłoszeniowy i Regulamin konkursu plastycznego

            Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Zdrowe Olecko. Konkurs ma na celu przedstawienie najciekawszego pomysłu na promocję zdrowia związanego z Gminą Olecko. Dla kogo: dla dzieci w wieku 3-15 lat zamieszkujących na terenie Gminy Olecko.
             
            Termin składania prac konkursowych: 12 maja 2023 r.

            Miejsce składania prac konkursowych: Punkt Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Olecku, Plac Wolności 3.

            Prace konkursowe należy złożyć razem z formularzem zgłoszeniowym.

            Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 21 maja podczas Oleckiego Dnia Zdrowia na Hali Lega.

            Więcej informacji udziela Wydział Spraw Społecznych, Zdrowia i Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Olecku – 87 523 30 63.

            Źródło: UM Olecko