• Szkoła dostępna dla wszystkich

• 23.11.2023 13:32
        • Jesteśmy w gronie 35 szkół z województwa warmińsko – mazurskiego, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie „Szkoła dostępna dla wszystkich” (Accessibile School for All) realizowanego przez IBE na zlecenie MEiN. Do udziału w tej inicjatywie zgłosiło się ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Jeszcze w 2023 roku dla szkół/przedszkoli zakwalifikowanych do projektu zaplanowano następujące działania:
          1.Konsultacje specjalistyczne (udzielone przez psychiatrów, psychoterapeutów, psychologów klinicznych, pedagogów specjalnych, asystentów kulturowych) skierowane do rodziców, nauczycieli oraz pełnoletnich uczniów – dostępne już od 13 listopada 2023 r.;
          2.Szkolenia dla nauczycieli specjalistów w formule e-learningu (filmy edukacyjne, materiały dla nauczycieli) na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej – dostępne od 4 grudnia 2023 r.;
          3.Wysyłka pakietów edukacyjnych UNICEF zawierających pomoce dydaktyczne do wykorzystania w pracy z dziećmi i uczniami – listopad/grudzień 2023 r.
          Szczegóły na temat projektu: ASA (ibe.edu.pl)
          Kontakt telefoniczny z realizatorem (IBE): 519 897 830, 519 897 840, e-mail: unicefasa@ibe.edu.pl

Link do strony Kuratorium Oświaty w Olsztynie:  https://www.ko.olsztyn.pl/2023/11/15/
          Plik PDF (104 KB)

Plik PDF  (550KB)

• Realizatorzy projektu

• 23.11.2023 13:50
        • Projekt Szkoła dostępna dla wszystkich, jest wspólnym przedsięwzięciem Instytutu Badań Edukacyjnych, UNICEF oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Osoby realizujące w szkole projekt w roku szkolnym 2023 / 2024
          1)Pedagog - Adrianna Grzeszczyk