• Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w piłce nożnej dziewcząt

• 23.04.2024 08:00
        • Dnia 18.04.2024r. na boisku szkolnym przy szkole podstawowej nr 1 w Olecku został rozegrany Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w piłce nożnej dziewcząt - nasza drużyna wywalczyła 3 miejsce.

Wyniki naszej drużyny:
          SP2 Olecko - SP1 Olecko 1:2
          SP2 Olecko - SP Lipowiec 2:1
          SP2 Olecko - SP Wieliczki 0:4

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
          Lena Gliniecka, Julita Glińska, Sara Żukowska, Nadia Gałgowska, Wiktoria Bielska, Natalia Malinowska, Oliwia Waszkiewicz i Zofia Chomicz.

• Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Mosir Olecko

• 23.04.2024 08:21
        • Dnia 16.04.2024r. na hali Lega w Olecku został rozegrany turniej o Puchar Dyrektora Mosir Olecko- nasza drużyna wywalczyła 3 miejsce.

Wyniki naszej drużyny:
          SP2 Olecko - SP1 Olecko 0:7
          SP2 Olecko - SP4 Olecko 1:2

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
          Dawid Wierzbicki, Austin Zackiewicz, Mikołaj Dwojakowski, Jan Gościcki, Szymon Derman, Kamil Przeździecki, Oleksandr Tvaliashvili, Kiril Sherman, Adam Krasowski, Piotr Zieliński.

• Rywalizacja sportowa

• 24.03.2024 16:57
        •

20 marca 2024r. w hali Lega w Olecku rozegrano Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w halowej piłce nożnej chłopców klasy VII- VIII. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny z powiatu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V b, VII a i b oraz VIII a. Rywale okazali lepsze umiejętności w tej dyscyplinie dlatego zajęliśmy III miejsce. Nie zrażamy się, bierzemy udział w każdej rywalizacji, uczymy się i bawimy jednocześnie, nawiązujemy nowe znajomości.

Beata Kozłowska

• Mistrzostwa Powiatu Oleckiego- piłka nożna dziewcząt

• 14.03.2024 09:41
        • W dniu 08.03.2024r. w hali Lega w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej dziewcząt. Naszą Szkołę reprezentowały : Sara Ż., Martyna P., Agata A., Martyna W., Oliwia W., Julita G., - klasa 7a, Wiktoria B., Wiktoria M., Natalia M., Nadia G., - klasa 7b, Blanka D.  - klasa 8a, Lena G. - klasa 5b,
          Po zaciętych meczach i dobrej grze naszej drużyny dziewczęta zajęły: III miejsce.

Wyniki naszego zespołu:
          SP Wieliczki : SP 2 Olecko 4:1