• Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych IMS rocznik 2008 -2009

• 14.11.2022 16:46
      • W dniu 12.10.2022 na obiektach MOSiR w Olecku odbyły się widowiskowe zawody w biegach sztafetowych drużyn sześcioosobowych. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły IX miejsce, lepiej zaprezentowali się chłopcy zajmując VII miejsce na 10 startujących drużyn. Musimy jeszcze dużo popracować, aby dorównać najlepszym. Gratuluję naszym zawodnikom godnej postawy i  rywalizacji fair play!
                                                Alina Kalinowska

10 października 2022r. na trasach MOSiR w Olecku rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 6 i młodszych (w tym uczniowie klas sportowych).  Do rywalizacji zgłosiło się 10 szkół z całego województwa. Rywalizacja ogromna. Mimo tego walczyliśmy do końca zajmując miejsca poza pierwszą szóstką. Sport to nie tylko zwycięstwa, porażki zmuszają do refleksji nad czym musimy pracować. Gratulacje za odwagę i sportową postawę naszych uczniów.

Beata Kozłowska.