• Polska moja Ojczyzna

• 12.11.2023 09:56

Szanowni Państwo,
        w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji Szkoła do hymnu. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

Biuro Ministra
        Ministerstwo Edukacji i Nauki

Szanowni Państwo,
        w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji Szkoła do hymnu. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz ponad 260 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

Anna Ostrowska

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. M. Kopernika w Olecku odśpiewują Hymn Polski
        Hymn w wykonaniu klas 0 – III