• Dla Stowarzyszenia 4 Łapy Olecko

11.10.2022 07:42

Szanowni Rodzice, Koleżanki i Koledzy,

jak każdego roku Samorząd Uczniowski organizuje w naszej szkole akcję zbierania karmy, starych koców dla zwierząt z Czterech Łap. Co roku akcja ta wspiera tę organizację i jest dla niej ogromnym wsparciem. Liczymy na duże zaangażowanie z Waszej strony. Zbieramy do środy 12.10.2022. Każda klasa zbiera u siebie, a następnie przekażemy to do Czterech Łap.

Pozdrawiam.
      Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego klas 5-8.
      Franciszek Zabłocki.
    • Tydzień Samorządności

27.05.2022 11:45
      30.05. - 3.06.2022

Poniedziałek 30.05.  dzień w stylu lat 80- każdy może przebrać się w tym stylu, a na przerwach będzie puszczona muzyka z tych lat

Wtorek 31.05. dzień w stylu lat 70-  każdy może przebrać się w tym stylu, a na przerwach będzie puszczona muzyka z tych lat

Środa 01.06. dzień bez ławki

Czwartek 02.06. Dzień plażowy- każdy może się ubrać w stylu jak na plażę czyli np. okulary przeciw słoneczne, kolorowe ubrania, kapelusze itp.

Przez cały tydzień samorządności - tablica pozytywnych myśli.

Zbiórka karmy dla zwierząt

28.10.2021 20:31
      Od 4 do 8 października  2021r.w naszej szkole odbył się tydzień samorządności. W związku z tym samorząd szkolny zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt. Spodziewaliśmy się, że uda nam się zebrać nie całe pudło, lecz uczniowie znów nas zaskoczyli! Udało nam się zebrać około 126 kg karmy. Chcemy więc bardzo podziękować całej społeczności szkolnej za chęć pomocy zwierzakom. Na wyróżnienie zasługują klasy p. Josiewicz-1a, p. Suchockiej-3a oraz p. Tokajuk - 1b

Dzień Samorządności

04.04.2022 08:09

Dzień "Bez plecaka"

Ulubiona postać

Dnia 29 listopada SU zorganizował Dzień Samorządności. Zrobiliśmy imprezę andrzejkową. Nie mogliśmy zrobić jej takiej, jak dotychczas, więc poprosiliśmy uczniów aby przebrali się za ich ulubione postacie z bajek, filmów lub seriali. Byliśmy mile zaskoczeni, jak wiele osób się przebrało. Na każdej przerwie samorząd puszczał muzykę, dzięki której mogliśmy poczuć się jak na imprezie, tylko bez niej.
      Weronika Weisbrod