• Rok szkolny

• Weronika Weisbrod

• 14 miejsce
        • Konkurs Orzeł Matematyczny · krajowy · 2021/2022
        • W konkursie „Orzeł Matematyczny”, który odbył się 13 października 2021r. wzięło udział 87 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku z klas I – VIII. Wszyscy uczestnicy dzielnie zmagali się z zadaniami. Wśród nich znaleźli się uczniowie, którzy otrzymali tytuł laureata.
        • Wiktoria Sienica

• 18 miejsce
        • Hanna Chodnicka

• 22 miejsce
        • Alan Łapiński

• Piłka Ręczna · krajowy · 2021/2022
        • Uczeń klasy 8a Alan Łapiński jako Kadrowicz piłki ręcznej województwa warmińsko-mazurskiego w eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniach 4 - 6.03.2022r. w Sierpcu wraz z drużyną zajął II miejsce. Kadra wojewódzka jest w ósemce najlepszych zespołów w Polsce.
    • lokalny

• Fabian Borowski

• Konkursie: „MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT” · lokalny · 2021/2022
        • Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Fabian Borowski zajął I miejsce w Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego dla klas 1-3, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku. Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Żabicka-Bojar
        • Marek Skrocki

• Konkurs BRD · lokalny · 2021/2022
        • Gratulacje dla chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. M.Kopernika w Olecku za zajecie II miejsca w Finale Powiatowym Warminsko - Mazurskiego Turnieju Bezpiecznstwa w Ruchu Drogowym. Szkołę reprezentowali: Wojciech Szałkowski, Marek Skrocki i Daniel Bomber.

• Wojciech Szałkowski

• Daniel Bomber

• Klaudia Nowosadko

• Konkurs fotograficzny · lokalny · 2021/2022
        • Wyniki 7 edycji konkursu fotograficznego „Matematyka w obiektywie” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku. Wśród nagrodzonych znalazły się uczennice naszej szkoły:
          1. Klaudia Nowosadko klasa 8c
          2. Martyna Mikielska klasa 5b
          Serdecznie gratulujemy!
        • Martyna Mikielska

• Konkurs fotograficzny · lokalny · 2021/2022
          1. Klaudia Nowosadko klasa 8c
          2. Martyna Mikielska klasa 5b
          Serdecznie gratulujemy!
        • Antoni Hołownia

• III miejsce
        • Konkurs matematyczny Sudoku lubię to! · lokalny · 2021/2022
        • Konkurs matematyczny Sudoku lubię to!
        • Martyna Mikielska

• Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową · lokalny · 2021/2022
        • Uczennica klasy 5 B
          Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową organizowany przez ROK Mazury Garbate w Olecku
        • Dominika Wrotna

• XIII Powiatowy Quiz Wiedzy o Tytoniu · lokalny · 2021/2022
        • XIII Powiatowy Quiz Wiedzy o Tytoniu
          Choć nie każdy wygrał nagrodę w naszym konkursie, to każdy dzięki udziałowi w nim pogłębił swoją wiedzę związaną z problematyką tytoniową.
          Jak co roku z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zorganizowała XIII Powiatowy Quiz Wiedzy o Tytoniu. Wzięli w nim udział uczniowie ośmiu szkół podstawowych naszego powiatu. Do siedziby PSSE w Olecku wpłynęło 147 formularzy konkursowych, wśród których 46 to prace, których autorzy odpowiedzieli prawidłowo na wszystkie pytania. Spośród nich wylosowano 3 osoby, które otrzymają równorzędne nagrody.
          Są to:
          Dominika Wrotna, uczennica kl. VII a Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, Wiktor Kochanowski i Jędrzej Studnicki.
          Serdecznie gratulujemy Dominice Wrotnej!
        • Izabela Giczewska

• Konkurs plastyczny · lokalny · 2021/2022
        • „ŻRÓDŁEM MOJEJ MOCY TO - RODZINA BEZ PRZEMOCY”

• Marcel Chmielewski