• Piłka nożna

• 21.05.2022 12:12
        • W piątek 5 listopada na hali „Lega”, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego –Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VI-VIII. Turniej miał być rozgrywany na sztucznej murawie jednak ze względu na pogodę przeniesiono rozgrywki do hali. Do rywalizacji przystąpiły SP nr 1 i SP nr 2.  Zajęliśmy II miejsce w obu kategoriach. Najważniejsze to walczyć i brać udział w rywalizacji. Brawa za upór i postawę zawodnika.

Beata Kozłowska

• więcej
        • Tenis stołowy

• 21.05.2022 12:13
        • 3 listopada, na hali  „Lega” w naszym mieście, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w tenisie stołowym w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły: SP nr 1, SP nr 4 i SP nr 2. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas V, VI, VII i VIII. W kategorii dzieci zajęliśmy III miejsce a w kategorii młodzieży III i IV. Kolejne zmagania sportowe za Nami. Brawa dla uczestników za odwagę i walkę.

• więcej
        • Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

• W dniu 4.11.2021r. na hali MOSiR w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców - Igrzyska Dzieci rocznik 2009 -2011.Dziewczętom bez walki przypadło I miejsce, gdyż do rywalizacji nie stawiły się reprezentacje z innych szkół i otrzymały awans do rejonu. Chłopcy natomiast swoje II miejsce musieli wywalczyć w zaciekłym pojedynku z SP1 i SP4. Nasi sportowcy zostawili na boisku swoje serca i pot, ale będą mieli co wspominać! Gratulujemy!
          Alina Kalinowska

• więcej
        • Trening z Marcinem Możdżonkiem

• Trening z Mistrzem.

W sobotę, 9 października 2021r. w hali „Lega” w Olecku ,odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców pod patronatem Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Do rywalizacji stanęły drużyny ze szkół podstawowych i średnich naszego miasta oraz zespoły z Białegostoku i Gołdapi. Trening z młodzieżą przeprowadził Mistrz Świata w Piłce Siatkowej- Marcin Możdżonek ze swoją Fundacją  #MOŻesz. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas VII, VIII.

Wylosowaliśmy grupę ze szkołami średnimi dlatego wyniki meczów były z góry przesądzony. Jednak nasi uczniowie walczyli z honorem do ostatniego gwizdka. Na pamiątkę wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i worki sportowe z nazwą fundacji. Wielkie brawa za zaangażowanie i walkę.

• więcej
        • Biegi Przełajowe

• Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej  >>>

1 października 2021 r. na obiektach MOSiR w Olecku rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do Olecka przyjechało 9 zespołów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VIII.  W kategorii klas IV-VI dziewczęta zajęły V miejsce, chłopcy IV. W grupie kl. VII-VIII dziewczęta zajęły VIII miejsce a chłopcy wywalczyli BRĄZOWY MEDAL. Gratulacje i brawa dla wszystkich uczestników.