• Alan Łapiński jako Kadrowicz

• 21.05.2022 12:10
        • Uczeń klasy 8a Alan Łapiński jako Kadrowicz piłki ręcznej województwa warmińsko-mazurskiego  w  eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniach 4 - 6.03.2022r. w Sierpcu wraz z drużyną zajął II miejsce. Kadra wojewódzka jest w ósemce najlepszych zespołów w Polsce.

W dniach 4-6.03.2022 r. w Sierpcu odbyły się turnieje eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Ręcznej 2022. Kadra Wojewódzka Warmii i Mazur zajęła II miejsce, co umożliwia dalszy udział w następnych turniejach pod koniec marca w Dąbrowie Białostockiej. Trenerami Kadry są Marek Strzyżewski i Mateusz Sztuk. Osobą towarzyszącą Lech Romotowski.

• Zapisy do klasy 4 sportowej

• Szanowni Państwo,

w dniu 14 lutego 2022r. rozpoczynamy zapisy do klasy czwartej sportowej o profilu:
          pływanie i piłka ręczna – dziewczęta,
          pływanie i lekka atletyka – chłopcy.

TERMINY REKRUTACJI

14.02.2022r.  –  04.03.2022r.

Złożenie wniosku o przyjęcie ucznia do klasy sportowej zamieszkałego  w obwodzie lub poza  obwodem szkoły

do 21 marca 2022r.

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas sportowych

19.04.2022r. – 09.05.2022r.

Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca do klas  sportowych na wniosek rodziców uczniów zamieszkałych obwodzie lub poza  obwodem szkoły

do 20.05.2022r.

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas sportowych

Dokumenty niezbędne do zapisania dziecka znajdują się na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 87 520 20 86.

Iwona Narkiewicz – Bielska

DOKUMENTY:

Wniosek o przyjęcie dziecka klasa sportowa 2022
          Oświadczenie woli przyjęcia KL. SPORTOWA  2022
          Zgoda rodziców oddział sportowy 2022
          Oświadczenie rodziców do karty zgłoszenia na rok szk. 2022

Wersja

Wniosek_o_przyjecie_dziecka_klasa_sportowa_2022.doc
          Oswiadczenie_woli_przyjecia_KL._SPORTOWA__2022.docx
          Zgoda_rodzicow_oddzial_sportowy_2022.doc
          Oswiadczenie_rodzicow_do_karty_zgloszenia_na_rok_szk._2022.doc

• Rywalizacja sportowa

• 21.05.2022 12:11
        • We czwartek, 9 grudnia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego WM SZS w piłce nożnej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły; SP nr 1, SP nr 3 i SP nr 2.Nasza reprezentacja wystąpiła w zupełnie innym składzie ale pokazała wielkie serce na parkiecie.

Zajęliśmy III miejsce. Brawo J.

Nie boimy się wyzwań, czekamy na kolejne zmagania sportowe naszych uczniów.

Beata Kozłowska

• Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej

• 21.05.2022 12:11
        • 23 listopada, w hali „Lega”, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w halowej piłce nożnej  - Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas piątych i siódmych. Do rozgrywek zgłosiły się trzy szkoły.  Po przegraniu meczu z SP nr 1, chłopcy pokonali SP nr 4 i zajęli  II miejsce.

26 listopada, również w hali rozegrano MPO w halowej piłce nożnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których wystąpiły dwie drużyny. Dziewczęta z klas siódmych i ósmych naszej szkoły przegrały walkę z SP nr 1 i zajęły II miejsce. Brawa za odwagę i walkę na boisku.

Beata Kozłowska

• Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

• 21.05.2022 12:12
        • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2009 i młodsze zostały rozegrane w dniu 24.11.2021r. przy uczestnictwie dwóch drużyn z SP 1 i SP 2. Nasza reprezentacja  dziewcząt z klas 5b,6a,7a i 7b zdobyły II miejsce. Szczególne słowa uznania za postawę i grę należą się Natalii Szymanowskiej. Dla wielu uczestniczek była to lekcja piłki nożnej, dla niektórych  prawdziwa rywalizacja sportowa, a z pewnością dla wszystkich świetna zabawa! Gratulacje!
          Alina Kalinowska