• Igrzyska Dzieci - mini piłka ręczna.

• 29.11.2022 17:37
        • 24 listopada w hali Szkoły Podstawowej w Wieliczkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w mini piłce ręcznej.Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły z powiatu. Po zaciętej walce drużyna dziewcząt i chłopców zajęła III miejsca. Brawo za odwagę i postawę sportową.

Alina Kalinowska, Beata Kozłowska.
        • więcej
        • Zmagania sportowe

• 21.11.2022 10:21
        • 6 listopada 2022r w Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w tenisie stołowym dzieci i młodzieży.To kolejna dyscyplina, w której udział biorą uczniowie SP nr 2. Drużyny chłopców starszych i młodszych zajęły trzecie miejsce w powiecie. Gratulacje.
          Beata Kozłowska.
        • więcej
        • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej „Trójek”  i  „Czwórek”
        • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej „Trójek” i „Czwórek”

• 18.11.2022 19:19
        • 17 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej w Wieliczkach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej „Trójek” klasy V i młodsze oraz „Czwórek” klasy VI i młodsze w kategorii dziewcząt  i chłopców. Zarówno reprezentacje dziewcząt, jak i chłopców naszej szkoły w obu tych kategoriach zajęły III miejsca. Była to świetna lekcja siatkówki, bardzo widowiskowej dyscypliny, ale zarazem trudnej technicznie. Wszystkim gratulujemy!

Alina Kalinowska
        • więcej
        • Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

• 17.11.2022 21:07
        •

26 i 28 października 2022r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe z miasta i gminy Olecko w piłce nożnej chłopców i dziewcząt . Drużyna męska zajęła V miejsce a drużyna dziewcząt, po bardzo interesującej rywalizacji, po rzutach karnych - zajęła III miejsce. Podziękowania dla uczniów za sportową walkę i sportowe zachowanie na boisku.
           Beata Kozłowska
        • więcej
        • Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Pływaniu

• 20.11.2022 18:36
        •
           W  dniu 9.11.2022r. w Gołdapi odbyły się zawody pływackie, w których wzięli  udział po trzyletniej przerwie również uczniowie naszej szkoły z klas  5a, 6a, 6b i 7a. Dla większości były to pierwsze zawody w życiu, więc adrenaliny i emocji nie brakowało. W kategorii dziewcząt uplasowaliśmy się na VI miejscu, a chłopcy zajęli VIII miejsce. Najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy sportowej 5a, która zajęła IV miejsce w stylu grzbietowym. Do startu stanęło ok. 250 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych.  Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!