• V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego w piłce nożnej

• 03.03.2023 09:23

• Dnia 2 marca w  Szkole Podstawowej w Wieliczkach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej chłopców klasy IV-VI w ramach Wojewódzkiego Kalendarza SZS.

W turnieju uczestniczyło 6 szkół. Wygrała drużyna SP 1 Olecko , drugie miejsce zajęła  SP 3 Olecko, trzecie SP Wieliczki, czwarte SP Kowale Oleckie , piąte miejsce SP 2 Olecko i szóste miejsce SP 4 Olecko.

Wyniki naszej drużyny:
          1 mecz : SP 2 Olecko- SP 3 Olecko 0-0
          2 mecz: SP 2 Olecko- SP 1 Olecko  0-5
          3 mecz: SP 2 Olecko - SP 4 Olecko 4:3

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kulpan Adrian, Kucharewicz Filip, Ferenc Aleksander, Stankiewicz Dominik, Czarniecki Wiktor, Małecki Mateusz, Piklovskyy Vladyslav , Dubrowny Igor, Sieniawski Jakub, Gaworski Mateusz i  Zackiewicz Austin.

• IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Oleckiego w piłce nożnej chłopców

• 27.02.2023 22:31
        • Dnia 23 lutego w  Szkole Podstawowej w Wieliczkach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej chłopców klasy VI-VIII w ramach Wojewódzkiego Kalendarza SZS.

W turnieju uczestniczyło 5 szkół. Po zaciętych meczach wygrała drużyna SP 3 Olecko , drugie miejsce zajęła  SP Baki Oleckie, trzecie SP Gąski, czwarte SP 2 Olecko i 5 miejsce
          SP Wieliczki.
          Wyniki naszej drużyny:
          1 mecz : SP 2 Olecko- SP Wieliczki 1-0
          2 mecz: SP 2 Olecko- SP Gąski 2-2
          3 mecz: SP 2 Olecko - SP 3 Olecko 1-5
          4 mecz: SP 2 Olecko - SP Babki Oleckie 3-4

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Vereshchahin Oleksandr, Popławski Antoni, Borkowski Sebastian, Żelaźnicki Alan, Hołownia Antoni, Miszkiel Patryk, Witkowski Dominik i Tejs Wiktor.
        • Rozgrywki sportowe

• 14.12.2022 17:21

• 9 grudnia 2022r. w sali gimnastycznej SP nr 3 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w mini koszykówce dzieci.Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły z powiatu. Po wyrównanej, momentami, grze drużyna chłopców zajęła III miejsce.Brawa za odwagę, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w następnej rywalizacji sportowej.
          Beata Kozłowska
        • Mistrzostwa Powiatu Oleckiego - piłka ręczna chłopców.

• 30.11.2022 18:10
        • 29 listopada w hali Szkoły Podstawowej w Wieliczkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w  piłce ręcznej. Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły z powiatu. Nasza drużyna pokazała się z dobrej strony po zaciętych dwóch meczach ulegliśmy nieznacznie w końcówkach meczy. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy III miejsce. Brawo za odwagę i postawę sportową.

Ariel Tusznio
        • Mistrzostwa Powiatu Oleckiego - piłka siatkowa.

• 30.11.2022 18:05

• 22 i 23 listopada w naszej hali odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce siatkowej. Do rywalizacji zgłosiły się po trzy szkoły z powiatu. Po zaciętej walce drużyna dziewcząt i chłopców zajęła III miejsca. Brawo za odwagę i postawę sportową.

Alina Kalinowska, Beata Kozłowska, Ariel Tusznio